Říjen 2008

UPG-Norik

31. října 2008 v 18:38 | Blacki |  Mí výtvory
Norik se stal chytřejší, ale i mrzutější než dřív.Vypadá to že nedokáže vydržet na jednom místě 5 minut.Ostatní si z něj dělají srandu a říkají mu '' Drát pod Proudem '' zkráceně DpP.Používá spalovací Rhotuka a kleštičky které umí střílet ohnivé koule.Někdy s sebou nosí i malou Louš kvůli dibíjení energie v kleštičkách.

Rhotuka ready k použití:

Přiště: Kualus

UPG-Pouks

31. října 2008 v 18:33 | Blacki |  Mí výtvory
Pouks se stal mnohem odvážnějším než předtím.Většina Rahagů ho respektuje kvůli odvaze.Nebojí se vody a ani se nebojí na silnější Rahi či šiky Visorachna.Je druhý nejrychlejší(hned po Iruinim) a mnohem spolehlivější.Používá háček k uchycení na skalách a Odrážecí Kotoulč.

Použítí Rhotuky:
Příště: Norik

Má Gorast + recenze na ňu(ale ta bývalá[myslím jen popis a hodnocení])

31. října 2008 v 18:28 | Blacki |  Nezařazeno
Gorast je Makuta a jedinná ženská(a taky jedinná skoro malá) a podobá se Moskytovi.(vím i že Bitil vypadá jako Vosa)Má 4 ruce které se trošku blbě ovládají.Nejlepší jsou Křídla.

+/-

+

Drápy
Maska
Křídla se dají použít jako meče
Moskytí tvar
kombinace barev
kombinace s Radiakem
Nynrah

-

4 ruce se trošku blbě ovládají
tělo
na nohách se musí vyvážit aby držela

No a to je vše.Na Koho bude recenze příště? Poraďte?

Mí všichni Kamenní

31. října 2008 v 18:22 | Blacki |  Nezařazeno
Už bych si asi měl udělat rubriku má sbírka, ale nevadí.Tady je máme:

Nevěděl jsem estli tam toho Hydraxonna dát nebo ne, ale ten druhý je z Dekara.

Chybí: Onewa Hordika
Onewa Metru
Rakshi Panrahk
Barraki Carapar
Piraka Avak

Kérky a ZASE jsem tam nedal Rahagu Poukse.Já na ty Rahagy vždycky zapomenu!

Mí všichni bílí z Voya-Nui + mí všichni bílí

31. října 2008 v 18:19 | Blacki |  Nezařazeno
Takže nejdřív VoyaIceGroup:
A teď AllWhiteGroup:
(Tady jsem zapomněl přidat Kualuse,Kopaku ,, Falešného '' Nuvu a Pridaka[ti dva jsou rozkládaný])

Ještě bude pohled na všechny hnědé,žluté,oranžové a ještě Kuk na Gorast spojenou s Radiakem

Nepřátelé navždy, díl třetí

30. října 2008 v 20:31 | Blacki
před několika dny


,, Kde to jsem?Jsem mrtvý?Asi ano. '' slyšel Toa Ledu v hlavě svůj hlas.Pomalu se probouzel a když se postavil, objevil ostatní mrtvé.
,, Hehe! Toa Ledu se už konečně probral! '' zařval 4nohý tvor.
,, Nidihki přestaň! '' okřikl ho malý Turaga.Náhle se ozval velmi silný hlas.
,, Dost!Jste v zemi mrtvých, tak buďte rádi že jste tady! '' zahřměl hlas a pak ukázal na Toa Ledu
,, Ty musíš jít pomoct svým přátelům na Karda-Nui.Bouře začala a Pirakové chtějí zničit Metru-Nui.Musíš jím pomoct. ''
,, Ale jak? '' otázal se Toa Ledu a odpověď byla krátká a rychlá.Otevřely se dveře a Toa Ledu do nich vztoupil.Tam našel další dveře které mu daly šanci být ještě jednou naživu.Potom byl poslán na Karda-Nui kde probíhal útěk před bouří a záchrana posledních Matoranů.

současnost


Toa Ledu se objevil v Karda-Nui kde probíhala křížová palba.v boji poznal Piraky kvůli jejich obličejům a trnům a začal proti nim bojovat.
,, Co ten Toa dělá? '' optal se Pohatu.
,, To nevím.Kopako!Co zase mlčíš?! '' obráti se Lewa na svého ledového přítele.Pomocí Kopaky Toa poznali že je to Matoro a šli mu na pomoc.Pirakové a Makutové měli navrch protože jich bylo více.Toa si s tím všák nelámali hlavu a pokračovali v boji.Při boji byla Hahli zraněna a Gali se šla o ni postarat.Kongu a Jaller dostali záchvat vzteku a převrátili hranice svého elementu.Brutálně a drasticky vhodili nějaké Makuty i Piraky do bouře a nebyli k zastavení.Matoro a ostatní Toa dokázali zastavit a uklidnit Jallera.Kongu už byl těžší.Kvůli vzteku napadal i ostatní Toa.Tahu s Lewou použili své kombinace elementů a udělali sklo.Gali sklo sprchla vodou a Matoro dorazil, čili zmrazil.Hahli už byla perfektně ošětřená a čekali co se bude dít dále, protože bouře pokračovala.Pak se za nimi objevil Takanuva s Av-Matorany, připravit je všechny poslat na Metru-Nui.Hewkii a Nuparu rozbili zmražené sklo a odnesli Kongua.Stačili skočit do portálu a Takanuva za nimi.Některým se taky podařilo uniknout.Teridax už to nevydržel a ze vzteku poslal Skakdi na Matru-Nui.Další bitva rozhodne.Nebo ta ještě další? To se uvidí příště.

P.S.: Takhle vypadají všichni Inikové když se zblázní

Jaller:


Hewkii:
(Dost hustý co?)


Kongu:
Hahli: (Ti debilové mi ju nechcou připustit takže asi nebude.Sorry)
Matoro: (Kurde už mě serou!)
Nuparu: (Tak teď to posrali!No kdo je chce vidět tak ať písne na skype Shishino.de.real nebo na ICQ 226567026)
Ty zbývající tři mi nechcou povolit

UPG- Rahaga

10. října 2008 v 21:50 | Blacki |  Mí výtvory
vytvořil jsem UPG-Rahagy přes Chimoru Komix Kity v malování.

1. Norik: Norik je ještě více moudřejší, ale i mnohem mrzutější.Používá Spalovací kotoulč který spálí vše v jeho dosahu.

2. Gaaki: Gaaki pořád ještě studuje v dějinách, ale nikdy neopustí své společníky.Používá Bublinový Kotoulč který vsadí oponenta do bubliny(podobně jako vězení).
3. Bomonga: Po té co byla část Metru-Nui zničena, se Bomonga stal ještě málomluvnější než předtím.Používá Rozbíjecí kotoulč, který rozbije vše, co zasáhne.

4. Kualus: Ještě chytřejší a silnější.Kualus se rád prohání na bruslích které může použít i jako zbraň.Používá Rhotuka Bouře, který udělá sněhovou vánici, když se vystřelí do vzduchu.

5. Pouks: Nejodvážnější z UPG-Rahagů a druhý nejrychlejší.Pouks se nebojí jít sám proti šikům Visorachnům(zmutovaní Visoraci-Brzo tu asi bude Oonorachna) nebo i prosti smečce/stádu Rahi. Používá Odrážecí Kotoulč, který odmrští oponenta velkou rychlostí a silou.

6. Iruini: Pořád ještě hrdinský, ale mnohem více vtipnější.Nejrychlejší z UPG-Rahagů.Ale jeho vtípky Iruinimu i pomáhají a dokonce dokáže i povzbudit tým.Používá Dusný Kotoulč, který účinkuje tak, že oponentovi bude za 30 s(sekund) pekelné vedro.
Všichni UPG-Rahagové umí naplno využít své síly.
P.S.: Brzo bude zveřejněn Pouks

Nepřátelé navždy, díl druhý

5. října 2008 v 20:42 | Blacki
Toa Inika se hnali bažinou a mlhou Karda-Nui aby narazili na Toa Nuva.Našli ale 3 honící se stroje.Toa Inika se vydali za nimi.Antroz v Jetraxu si jich všiml a hned obrátil směr.přeletěl kolem Toa Nuva a hnal se na Inika.Vystřelil 5 střel ale zasáhl jenom Airflyer. Kongu se naštval a pekelně.Antroz mu unikl a Kongu za ním.Pohatu a Lewa hned poznali že Inikové jsou ti Toa co je potkali na Voya-Nui.Domluvili se a po dvojicích se rozdělili.
Toa Nuva prolétavali Bažinou, když kolem nich prosvištěl Kongu a potom stroje.Gali nad tím jen zakroutila hlavou a Toa Nuva se vyšli hledat Makuty.Antroz je ale zkumavka jedna a vystřelil zpětné střely na Iniky a zničil jim stroje.Antroz se otočil a letěl na Toa Inika.Zapomněl ale na Kongua, který běžel za ním.Antroz vystřelil, ale Inikové uhli.Antroz vystoupil a vzpomněl si co mu říkal Icarax: ,, Když stratíš jeden smysl, ostatní se zlepší.Tohle vám hodně pomůže. ''.Antroz se s nimi pustil do bitvy.Spoléhal se na čich a na sluch.Jallera odkopl,Hahli odhodil, Hewkiimu dal pěstí,Nuparua shodil ze vzduchu a odrazil Konguův útok.Jaller,Hahli a Kongu skončili ve vodě, ale hned vylezli pryč.Vzbudili totiž bájného Bažinného Rahiho.Vypadalo to jako kombinace Muaky,Kuma-Nui a Tarakavy, ale větší.Antroz věděl že tohle nebude nejlepší a tak nasedl a odletěl.Rahi, kterému bychom mohli říkal TaraKuMuaka se vrhl na Toa Inika.Ti brali nohy na ramena.Zrovna je našli Av-Matorani a pomohli jim.Photok vzal Hewkiiho, Tanma Hahli a Radiak Jallera(ten říkal že ho uskakování nebaví).Kongu běžel po svých(je rychlý) a Nuparu použil svou Kadin.Nakonec TaraKuMuakovi unikli a dali se do řeči.
,, Máte štěstí že jsme vás našli,Toa. '' řekl Tanma.
,, Koukám že na výlet to asi nebude ideální místo, co? '' řekl řekl Kongu na své společníky.
,, To teda ne, Toa.... '' chtěl doříct Photok, ale Jaller ho přerušil.
,, Nemusíte nám pořád říkat Toa.Můžete i jmény.Já jsem Jaller. '' představil se bývalý Kapitán stráže.
,, Já jsem Hahli. '' představila se bývalá kronikářka.
,, Nuparu. '' řekl bývalý Inženýr.
,, Hewkii, jestli to chcete vědět. '' řekl bývalý Kohlii šampión.
,, Kongu k vašim službám. '' dokončil bývalý Kapitán Gukko síly.
,, Tak dobře.Pojďme rychle odtud nebo tu začne být pěkné horko. '' řekl Radiak a Toa Inika i s Av-Matorany zmizeli.
pokráčko příště

2 verze Toa De reala a Toa Moon

5. října 2008 v 19:53 | Blacki |  Mí výtvory
znělka:
Hláška: ,, Di do háje ty pitomý ještěre, na domácí chování!Já se tu snažím zachránit svět a ty na něj kalíš! '' - Toa De real na Mangai-Nui když se ukázalo že to není ostrov ale živočich.
2. Toa Moon:
Je to Toa Vody, přezdívaná jako Toa rychlosti.Má šestinásobná křídla,tenké ale silné končetiny a trysky.Nemyslete si že nikomu neublíží, to ne. Ta je schopná vám nakopat zadek když jste moc dotěrní.Její nejsilnější útok je Fast Entrance.
útok:
znělka:
Hláška:,, Cariatrixi! Za tohle ti nakopu zadek, že si ani nesedneš! Fast Entrance! '' - Moon na Cariatrixe když ukradl kámen síly.
Toa De real verze Adaptivní brnění:
Toa světla, přezdívaný Makutův zrádce. nebo Potulňák.Ano, je to potulňák.Co opustil Makuty a stal se Toa, dostal adaptivní brnění aby byl lepší.Živil se prodejem masek poté co opustil Bratrstvo.Je klidný a tichý, starostlivý a obětavý.Miluje Moon a nesmí dopustit aby se jí něco stalo.Dokáže si přivolat i malou Lávovou myšku.Jeho rival je Cariatrix.Vytvořil i Kodan Fireblaster.
útok:
Znělka:
Hláška:,, Dem jim nakopat zadky! '' - De real na skupinu zombíků + při pohledu na svůj Kodan Fireblaster.
Sorry za velký fotky útoků a velkou fotku Moon.
+ BONUS: Další pár. DereXMoon (tenhle pár mám nejradši!)
Společná znělka:
Sorry ještě za Big foto DereXMoon

Fakt hustý Video co mi poradil krysa 10

3. října 2008 v 18:03 | Blacki |  Videa Bionicle
krysa10 mi říkal že tam jsou ti části z Bouře

Nepřátelé navždy, díl první

1. října 2008 v 18:46 | Blacki
Tákže, Je tu 1st epizode of Enemys forever.Pohodlně se posaďte, vemte Popcorn a koktejl a užívejte si.
Turagové schromáždili Toa Mahri, aby jim řekli že pomůžou Toa Nuva v Karda-Nui.Vysvětlili jim, že budou mít někoho kdo jim pomůže a že pokud prohrají, Bude konec.A tak Toa dostali dobrou možnost, stát se znovu Toa Inika.Museli se dostat na Arthaku.Cesta ale nebyla jednoduchá.Nejdřív se postloukali už zničeným Ostrovem Mata-Nui, lodí přes Nekončící Oceán, přes zničenou Karzahni,Přes Zakaz kde museli nabít energii ale střetli se tam s nepřátelksými Skakdi a Nakonec někde na Oceánu se dostali na Arthaku.
Arthaka
,, Takže vás tu mám, Toa Inika.Hned za bránou jsou ti co vám pomůžou, ale musíte se k nim dostat přes tohle, skrz se nedostanu ani já. '' řekl Arthaka a ukázal na divnou přísavku.Toové si nad tím lámali hlavu, když Nuparu dostal nápad.
,, Na to zapomeň!Dáš tam bombu a vybuchne to všechno! '' zařval na Nuparua Kongu.
,, Já vím! Odstřelíme to! '' řekl Hewkii.Toa se snažili ale přísavka ne a ne pustit.
,, Co Nova Blast? '' napadlo Kongua.
,, Ne.Kongu! Použij svou Suletu! '' řekl Jaller.Kongu Použil svou Suletu a řekl:
,, Cíl, Pijavica,Odpor, bomba, Slabina, Toa pečeť.....Toa pečeť. '' promítalo Konguovi hlavou nakonec , ale řekl: ,, Toa Pečeť! ''
,, Výborně Kongu!Konečně jsi zabodoval! '' zaradovala se Hahli.Toa použili své elementy a uvěznili Pijavici v protodermu.Pečeť ale jakoby praskla a pijavice s ní.Brána se otevřela a Arthaka jim poděkoval.Potom každý šel do brány svého elementu.Tam našli.....
,, Stroje?Ne! Let s mojí maskou mi stačil! '' smutnil Nuparu u Earthfly T4.
,, Hurá konečně poletím! '' zajásal Kongu u stroje Airfly T7.
,, Já a řidit? No skvělé! '' dodal Hewkii sklesle u stroje Stonefly T5.
,, Řídit stroj bude asi něco jako plavat. '' přemýšlela Hahli u stroje Waterfly T2.
,, Oheň ve vzduchu? To nemusí být špatný! '' řekl Jaller u stroje Firefly T1.
,, Tak co? Líbí? '' zeptal se Arthaka.
,, Je to skvělí! '' dodali Toa.
,, Tak už Leťte. '' řekl jim Arthaka a Toa se rozletěli směr Karda-Nui.
Pokračování příště.
Příště uvidíte: Toa Inika se spolčí s Toa Nuva a Matorany proti Makutům a (zase) vyrobeným Pirakům.Bitva o Mata-Nuie právě začal.
Metru-Nuiská poznávací společnost:
,, Takže, dneska máme našeho prvního hosta, teda né jako osobně, ale ukážou se nám její nejlepší Momentiky v životě.Hahli. '' řekl Jaller do mikrofonu.Na obrazovce za Jallerem se ukázala Hahli jak si vždy uměla poradit.
,, Jasně! Hahli si vždycky uměla poradit.Je hrozně sexy, ale nejvíc mě zamiluje ten její hlas. '' zasnil se Kongu z dálky.
,, EEE! Co tu děláš?! Tohle je můj přenos! '' naštval se Jaller a začali se s Konguem hádat.
,, KRUCI!!!!!! CO JE TO TU?! '' zařvala Hahli na celou místnost, když se tam objevila.Jaller s Konguem normálně propadli strachu a zbledli hrůzou.To víte, Hahli když se naštve tak jde z ní strach.Pak už se ozívalo jen *Pěst**kop**pěst**čelo**zakvílení**Sakra jó!* a *bum*.
z blízky před Kamerou se objevil Hewkii a dodal:
,, Tak, tak hoši.Nikdy se nehádejte před Hahli, protože .....EEEEEE!!!!*pěsťovka od Hahli* C-co...j-jsem....ko-k-komu....u-udělal? ''
Doufám že jsem to moc neuspěchal.