Září 2009

Pár Kitů, které jsem našel na Bricku

29. září 2009 v 17:25 | De real |  Problémy,připomínky atd...
Takže, na bricku jsem našel 2 supr kity. dokonce jsem si s nima i něco vytvořil
Takto vypadá Kloju kit co jsem vytvořil
a rzmk


Velikovy kroniky 29.9.

29. září 2009 v 6:00 | De real |  Velikovy Kroniky
Mise pokračuje.Ráno už konečně zvuky utichly. Ještě 5 minut cestou po lešení jsme se klepali. Jak zimou, tak i strachem. Konečně jsme došli tam, kde jsme měli namířeno, Lesní cesta. Vydali jsme se vyhledat nějakého vůdce vesnice. Našli jsme ho. Veliká chatrč se nedala přehlídnout. Vyzvali nás dál, a my jsme zahlédli obrovský prostor. Vzadu na, jak bych to měl správně říct.... něco mezi židlí a trůnem seděla podivná bytost. Svítivé oči ve tmě vypadaly strašidelně, až pak obr vztal a vyšel k nám. Poznal jsem Skakdi '' úsměv '', takže vůdce vesnice je Skakdi. Obr se představil jako Zaktan. Hned nám položil odpovědi na naše otázky, až najednou jsem se musel zeptat:
,, Mezi vztupem na lešení jsme zahlédli podivnou zeď, a za ní se ozývaly podivné zvuky, jako když vrčí nemocný Muaka, nebo jako když vrčí pokažená motorová pila. Co je za tou zdí? '' Zaktan se na chvíli odmlčel a pak řekl:
,, Za tou zdí je peklo, taky že jste nemohli přes lešení vidět dolů. Tam co je dole, nikdy nechtějte vidět. Usídlili se tady teprve nedávno a nevíme co jsou zač. Říkáme jim Trigeni. Jsou to vlastně nepovedené pokusy, jistého šíleného vědce. Viděli jsme zatím jen jednoho, malého, hnusného a rychlého. Myslím, že tam dole jsou ještě horší. '' dořekl, a ukázal nám obrázek, jaký nakreslil jeden z jeho lidí. Všem se nám při pohledu na něj zastavilo srdce, s Kazim a Dalu to málem šlehlo. Předal jsem obrázek zpátky, a Zaktan už nám pověděl vše co mohl. Zeptal jsem se toho, kdo ten obrázek nakreslil.
,, Co jsou zač? '' položil jsem otázku.
,, Trigeni, jsou nepovedení mutanti, zbavení všech smyslů, včetně myšlení. Zaútočí na vše co se pohne, a to dost rychle a ošklivě. Prozatím tu byl jen jeden typ. Tam dole jsou ještě hnusnější, rychlejší, odolnější, a mají dokonce zbraně. Poslední 2 typy jsou pomalé a hloupé. Za to silné a odolné. To je vše co jsem zjistil. '' zazněla odpověď. Poděkoval jsem za odpověď a vydal jsem se do centra vesnice. Samé obchůdky, dokonce i menší restaurace, zbrojírna a další domečky, které jsem nepoznal. Podíval jsem se kolik mám peněz. No vida! 1500 ß(Bolary). Rozhodl jsem se podívat na střelné zbraně. Nevím jak jsou na tom Kazi a Dalu s penězma, ale každám jsem koupil pistoli za 50ß + 3 zásobníky za 9ß. Příště se vydáme konečně na cestu do Města na Běsnícím moři. Ahojky

Velikovy kroniky 28.9.

28. září 2009 v 20:53 | De real |  Velikovy Kroniky
Následující kroniky budou psané, děkuji za pochopení


Píše se 28.9. 2009, pondělí.

Událost: Turaga Tahnok posílá tříčlenný tým.

Cíl mise: Nalézt u hory Fugeo Dítě osudů.

členové týmu: Velika (kronikář, válečník), Dalu (Léčitelka, Válečnice), Kazi (myslitel, Mág)

Komplikace mise: Nejsou známy.

Výbava členů: Plamenný meč, nositel Velika; neminoucí luk, nositel/ka Dalu; Volo Lutu odpalovač, Echo vidlice, nositel Kazi

Takhle by se dala popsat dnešní událost. Divím se, že jsem dostal do rukou plamenný meč. Šli jsme si už vyzvednout mapu. Gahlok Va nám dal vzkaz pro Hydraxonna. Dohodli jsme se, že prvně půjdeme za Hydraxonnem, do města na Běsnícím moři.Prozatím jsme vyšli z brány, a utábořili jsme se u vesničky Lesní cesta. Ano, Kazi zjistil, že dál už cesta vede po zavěšeném lešení na stromech. Před námi vidíme podivnou stavbu, pěkně vysokou a obklopuje celou vesničku. Co je za tou zdí, se dozvíme zítra. Ale teď bysme byli radši v bezpečí nějaké vesnice, či města. Za zdmi slyšíme podivné vrčení, až o i Kazimu nahání mráz po zádech. Pomaličku se stmívá, a bylo by lepší jít spát. Jak říká Turaga, Ráno moudřejší večera. Uvidíme se příště.

2 věcičky na zasmátí

28. září 2009 v 20:31 | De real |  Komixy
První je Komix- Pád Atera zparodizovaný.2. věcička je toto

Sorry za neaktivitu. Budu se snažit