Velikovy kroniky 18.10.

18. října 2009 v 21:33 | De real |  Velikovy Kroniky
Tak už jdeme po tři dny k běsnícímu moři. Co jsem tam došli, zaplavila nás vlna ostrého a rychlého větru. Město už není daleko. Šli jsme tedy po plošinách, a za nedlouho jsem spatřili obrovské stavby, tyčící se nad horizontem. Zeptali jsme se nějakého podivného obyvatele města. Tito obyvatelé vypadají jako hadi s končetinama. Zavedl nás teda k Hydraxonnovi. Předali jsme vzkaz a mohli jsme jít. Pak se ozvalo burácení moře a zvedla se ohromná vlna. Zní několik chapadel. Běželi jsme jak jen to šlo. Naštěstí, si nás všimli dva válečníci v jedné úzké uličce. Běželi jsme k nim.
,, Chrámové olihně. Byly vzbuzeny proti vám třem. '' Vysvětlil chaos válečník se zlatým brněním, který se představil jako Tarix. Pak se ozval ten druhý.
,, Každý už slyšel o tříčlenném týmu, hledající Dítě osudů. Vzkaz, který Hydraxonn dostal, byl určitě od Gahloka vy. Vždy byl proti svému bratrovi, Tahnokovi. Ptřetvářky mu jdou dokonale. Nyní rychle, vlna se blíží, musíme odtud vypadnout. Mimochodem, jsem Matoro. ''
Běželi jsme jako o závod, chapadla braly ty, kteří nestačili utéct. Usadili jsme se v malém kempu, daleko od břehu, kde už Olihně nemohly. Teprve až tady jsme mohli zjistit odpovědi na všechny otázky.
,, Hydraxonn a Gahlok Va vám určitě budou hodně komplikovat cestu. ''
,, A kdo ví kdo dále. ''
,, Až v takové míře jsme to nečekali. ''
,, A dospěli jsme k jednomu názoru. ''
,, My vám pomůžeme hledat. ''
Tak jsme se vydali na cestu. Prošli jsme kolem staré základny, kde kupodivu přebývalo jen pár kreatur, jak jinak, že ano? Dalo se do deště, a to dost rychle. Nedalo nám to zábranu nepokračovat. Cítil jsem, že už se blížíme k pohoří Myoboku. Ale jak říkal Matoro, budeme se muset '' stavit na kafíčko ke starému známému ''. Tato epizoda prozatím končí.


Vyvětlivky:
Modrý text: Tarix
Bledě modrý text: Matoro
Světle modrý text: Oba dva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama