Červenec 2010

Staré časy, aneb Počátky Toa DeReala.

29. července 2010 v 20:49 | DeReal |  příběhy Bionicle
Takže, po úmornééééééééém čekání kdy už konečně bude nový článek, ačkoli jste už možná ztratili naději, se hodlám napsat mé počátky po současnost.
Začneme:

rok 2001-2002
Zatím žádnou reklamu na Bio jsem ještě neviděl. Ani jsem nevěděl, že něco takového existuje. (rok 2001 mi bylo 5 let, 2002 bylo 6 let)

Rok 2003
Nějaká reklama mě v 7 letech zaujala. Reklama na Toa Nuva. Po několika zhlédnutí se mi zalíbil Lewa Nuva (ani nevím proč) a chtěl jsem ho na Vánoce(taky jsem byl celkem malej a blbej, své přání jsem psal Ježíškovi na papír xD, prostě blbec no). Nastaly Vánoce. Dárek jsem dostal. Nebyl sám. S Lewou Nuvou přišel i Gahlok Va. Sety mi ten rok skládala mamka, takže Lewovi blbě postavila ruce, a nešlo nám dát brnko. Nasledující den jsme jeli navštívit Babičku (budíž ji země lehká) a tam na mě čekal Pahrak. Zase mamka postavila. Ale nějaký stavitelský talent do mě započal. Dal jsem Lewovi ruce správně a přidal brnko. Začalo to 3 Bionicly. Když tak mluvím o tom Bohrokovi, jednou jsem v hračkářství dostal Bohrok Swarms CD (přiznávám se, že v sekci Bohrok, kde Bohroci a Bohrokové Va chrčeli, jako když popadáte dech, jsem se trošku bál. Mladej a blbej, no)

Rok 2004(en rok už mě neba psát, takže jenom číslo)
v roce 2004 se nic zvláštního nedělo.Jenom že sem dostal od Taťky Onewu Metru (teď už nevím proč ho nemám rád) a na Vánoce Panrahka(zasraný HK) a z tehdejší Knights Kingdom červenýho rytíře jsménem Santis. A to jsem si prál Vorzahka a spoustu dalších z Metru-Nui(počínaje 3 Matorany[A,N,O{ANO, lol}-Iniciály, j[ a 2 Toa Metru {V,M}). No, o pár dní jsem dostal vysněného Vorzahka.

2005
Na narozky jsem dostal další dva Vahki- Rorzahka a Nuurahka. Jak jinak než od mamky a babičky. Tak jsem mohl postavit Kranuu. Ještě jsem faral Onewovo mini CD jak blbej, bo se mi to nedařilo. Nakonec se podařilo. Nastal Internet, juhů. Tehdy jsem hledal Bio stránky, až jsem narazil na http://www.Bioniclub.cz , předtím Bionicle.cz. Zažil jsem tam toho spousty. Něco se o nich poučil a našel pár přátel. Poté jsem chodil na www.bionicle.com. Tehdy Bio.com bylo nejlepší, než teď. Důvod vám řeknu jindy. Nastaly Vánoce. Dostal jsem 3 Toa Hordika- Vakamu(toho jsem chtěl jak cyp), Nokamu a Onewu. Také Rahagu Poukse(taky jsem se těšil jak hovado{taky obrázky jsem kreslil podle netu}. To se mi začalo pomalinku zamlouvat.

2006
Éra Piraků, Voyatoranů a masky života. To jsem jednou jel na pobyt v přírodě (10 let, to byla 4. třída). Přijel jsem domů, doma děda a Vezok s Hakannem.Sem měl radost. o nějakou dobu přibyl Balta s Dalu. O narozkách od taťky přibyl Zaktan a Tahnok Va( Zaktana jsem četl ZATKAN a divím se že otec sehnal Tahnoka Vu). Pak jsem jel k taťkovi. Jó, to přibyl Matoro a Kongu Inikovi a Avak. Blikací meče, no prostě bomba na tu dobu. Nastaly Vánoce. S tím několik her. O Vánocích jsem dorovnal Piraky. Asi jako první z budoucích BioBlogerů. Pak jsem prodal jednoho Avaka (jsem měl 2) kámošovi za Tehuttiho.

2007
Podmořská éra, plná Barraki a jiné havěti. Nevím kdy, ale dostal jsem Dekara a Defilaka a taky Pridaka a Kalmaha. Prázdky 2007. Přišel Vezon s Fenrakkem. Narodil se brácha a měli jsme digiťák. V květnu toho roku jsem začal s Blogerstvím. Zpočátku nic moc. Dalo by se říct že fatální hrůza protože:
1. Psané příběhy
2. Hrozný desing
3. ještě horší výtvory(od té poloviny roku)
přes tyhle negativní věci jsem pokračoval. A to konečně s focenýma příběhama, ale také nic moc. Celou tu dobu jsem kecal, sorry Brioš(nej. kámoš{teď je mi líto všech štychů mezi námi. Obvykle já jsem je započal}). S příběhy se trochu seklo. No, trochu hodně. V té polovině roku jsem objevil Internetové nakupování. První NetKoupený ste byl Jaller Mahri a Velika(postava však malinká :-D, ty rýmy taky nebyly špatný). Poté přibyl Hewkii Mahri, Hahli Mahri, Matoro Mahri, Hydraxonn a na Vánoce Thulox. Nevím kdy přibyl Nocturn, ale vsadím ho sem. A 4 Barraki nesmí chybět! Kalmah, Pridak, Takadox a Carapar. Taky Gadunka.

2008
Tentokrát Vzdušná éra. Phantoka. Přišel Radiak. Poté Vamprah. Pak umřela babička. Pak Pohatu Phantoka. V květnu toho roku jsme se stěhovali. Pak přibyl Tanma(CoolOne). V létě Gorast-Sorry Brioš, tadyk jsem hodně kecal. Vánoce jsem strávil u taťky v Mýtě. Tam mi přibyl Kopaka Phantoka(Kolik těch falešnejch mám, nemluvně). Doma pak nic.

2009
Co se dělo do poloviny roku, to už nevím. Možna přibyl nějaký falešný set, to už nevím. Ale v polovině, jsem dostal 500 na ruku od nevlastní babičky. Takže jsem se vydal nakupovat. Koupil jsem si Tarixe (měli i Legends, sem debil, že žádného nekoupil. Ale Strakka neměli, ale Greshe jo. Dvojnásobný debil). Vánoce, no nic moc. Falešný Kirop s Gavlou, Power Miners( Ty Legends jsem si nekoupil. Trojnásobný debil. No co se dá dělat)

2010
Finále! Bohužel smutné Finále. End of Bionicle atd. No, posledním Bioniclem se stal Gresh Stars. Staré časy nenahradíš. Teď už skoro mi slzy tečou nad těmi okamžiky co se staly.
Radostné(+) a Srdcervoucí(-)
+BIONICLUB & BIO.COM
+větši pohyblivost Bio
-Menší, starší a méně pohyblivější už nejsou k prodeji :-(
-Smrt hrdiny. Amen( v Assassins creed Ámín ) :''''''-(
+Teridaxova smrt- A máš to.
- Ahkmou neskapal a ani Metus-Hajzli jedni zrádcovští
- END OF BIONICLE :''''''-(


No, to byl v podstatě průbeh celým mým Bio životem aod mého ačátku, po současnost.
Uvidíme se příště