Červen 2011

psaný 4Story díl 3. Rintarolycan

27. června 2011 v 19:10 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Takže jsem se schrastil lepší vypavení a úkol(od Payona, koho jiného), abych šel do Markutu předat zprávu o nějaké blbině. Ostatně je mi to ukradený. Použil jsem teleport a došel jsem. A čumim. Celá oblast, každý krok, všude samí namakaní bojovníci. Kurnik škopek! Ten úkol. Přestanu snít a běžím do velké budovy. Ve druhém patře tu zprávu předám jakémusi maňasovi, co mě volal a jdu zpátky dom. Pak si mě žádá Prull, abych jí(mu) sehnal kůži z vlkodlaka a drápy z údolí naproti Oktopovi(doufám že u toho kopce je on). Dokonce i Oktopus si mě žádá.Chce abych sundal 3 plaché a bojácné vlkodlaky a nakonec i samotného Rintarolycana. Tvrdí, že kvůli nim, nemůže pořádně spát, nebo něco na ten způsob. Ze srázu použiju padák a doplachtím do údolí. Ale i tak zhučim. Au, moje řiť! Ale jsem tu. 3 vlkodlaky mám v cukuletu, ale dostat to potřebné pro Prulla potrvá dýl. Kuchnu jednoho, tam dráp. Kuchnu dalšího, tak koža. Další, a nic. Další a zase nic. Říkám, tohle potrvá dýl. Asi o dvě hodiny později už všechno mám, a tak se vydám o kus dál, kde vidím vlkodlaka vyššího než ostatní, jak roztrhal menšího. A kurde! Mám po prdeli. Ale co, ti co byli v Markutu museli sundat už horší monstra, takže jedem. Přiblížím se trochu blíž, a už jde po mně. Chtěl jsem vzít do zaječích, ale má hrdost a čest bojovníka mi to nedovolila. Zatím co ke mně běží, solím do něj šípy jak vyšitej. Už je u mně. Rychlo písek do očí. Zákeřný útok a kosím do něj drápama. Kurňa, to je ale dmg! Budou se hodit, ty si nevyhodím. Bezva, už jsem ho dorazil a že to teda trvalo. Pak celý vyčerpaný vylezu z údolí, vyškrábu se na kopec k Oktopovi a sdělím mu zprávu. Posílá mě pak ke Prull(ovi) abych v jeho(její) blizkosti v truhle vndal starej bágl a dosel ho Oktopovi. Učiněno jest. Další místo v invertáři. Pak zajdu za Prull(em) odevzdat jí(mu) věci z vlkodlaků a pak obdržím další úkoly. Jaké, to se dozvíte příště.

psaný 4Story díl 2. Horské údolí statečnosti

23. června 2011 v 19:50 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Takže jsem se vydal tou cestou nalevo. Kurňa, strmý kopec! No co? Přeskáču a dopadnu na divnou plošinu. Čumim a čumim. A nestačím se divit. Údolí je celé poseté vlkodlaky, o kus dál jsou i medvědi a pumy. Dostal jsem za úkol sundat 5 rozpustilých vlkodlaků. Naštěstí, zvláštní schopnost, co jsem si aktivoval, mi prozradí, kdo je kdo. To se hodí. Takže jsem sundal 5 rozpustilců a šel zpět k Remingsovi. Dal mi zase za úkol, sundat 4 čepelovité vlkodlaky. U figuríny jsem se zastavil a kouknul do knihy. Mám pár nových schopností odemčených. Tak se na to podíváme. Jakýsi padák, uhrančivý pohled a písková nálož. Zajímavé. Ten padák by mi mohl zachránit prdel. No, můžu to využít na ty vlkodlaky. Kožu pak musím donést jakémusi čípkovi Brendelovi. Tak jsem ty vlkouše sundal a kožu donesl Brendelovi na konci údolí. Pak jsem dostal další úkol(a že jich bude kurnik škopek ještě dost), a to obstarat 3 pumí kůže a sundat 3 medvědy. Učinil jsem tak a pak jsem obdržel úkol, abych sundal 5 medvědů. Učiněno. Pak abych sundal nějakého Wabomedvěda. Asi nějaký Alfa-druh. No, šel jsem na něj, ač jsem nevěděl, co příjde. Jestli tohodle medvídka sundám, tak ostatní by neměli být problém. Tenhle Wabomedvěd, mnohem větší než ostatní, právě působil masakr a zmatek v jednom. Žádný z medvědů se k němu neodvážil přiblížit. Kousek jsem popošel a vystřelil na něj šíp. Hned se na mě obrátil, a dvoutunový kolos se na mě rozběhl. Musel jsem rychle jednat. Vystřelil jsem asi další dva šípy a byl u mě. Rychle jsem mu hodil do očí písek a kuchal a kuchal. A sakra, ten má páru. Povedlo se mu mě odhodit. Zkusme ten uhrančivý pohled, co to udělá. On se dal na útěk! Rychle do něj šupám šípy. Zase se na mě vrhl. Zase písek do očí. A zase kucha a kucha. Po dlouhé chvíli a zrnkách písku v očach se svalil na zem. Unavený jsem se přemístil do Kuznezu k Payonovi. Nová schopnost a úkol uděleno. Koupil jsem si lepší brno(boty, rukavice a helmu, na víc zatím nemám kapacitu) a z nějaké pošty jsem dostal drápy. Vypadají masakrově. Uvidíme, jak se učiní v boji. Na další mé dobrodružství se těšte příště.

psaný 4Story díl 1. Začátek

19. června 2011 v 11:47 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Takže, HeroBio mě inspiroval. A mi to nedalo. Tudíž, včul začíná první díl.


Jmenuju se Tillosch. No moc se nesmějte, ono je to vážně blbé jméno, ale spatřil jsem už lidi s ještě divnějším jménem. Kde se nacházím? Vím jenom že na ostrově Iberie, v části, které říkají Derion. Této části, ve které jsem, říkají oblast Yesode. Bože to jsou jména. Kam jsem se to dostal?. Zjistil jsem, že po celé Iberii se oblasti jmenujou ještě hůř. No nic. Nedá se okounět a jdu se zapsat. Jdu se zapsat do legií Derionu jako Bežec stínů. No, zní to dobře, uvidíme, co budu umět. Došel jsem k velkému Felinovi jménem Marad.
,, Další nováček. Budu tě muset poslat ke Generálu Payonovi, na druhém konci základny. Ten už s tebou bude vědět co dál. '' Rozkázal Marad a já se rozběhl na druhý kus základny Kuznez. Generála nebylo snadné najít. Velkého chlapíka, který furt po někom řval, by si nevšiml jedině někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku. Řekl mi, abych si zašel k rytíři Ryanbandovi po jeho levici. Došel jsem tam a dostal jsem své první zbraně. Velkou šavli a malou dýku. Ryanband mi řekl, ať si promluvím s místnimi panoši a pak zašel zpět k Maradovi. Tak jsem tedy vykonal a od Marada jsem dostal koženou helmu. Bože můj ta vypadá divně, to budu vypadat jak žalud! No nic. Když jsem si všiml, že místní tu chodí s ještě hrošími věcmi, řekl jsem si, že to překousnu. Dostal jsem úkol zajít ke kováři Prullovi. Jakmile jsem k němu(spíš ní) došel, spadla mi čelist. Vždyť je to ženská! Ženská s klučičím jménem! Bože ty to vidíš! No nic. Od ní, nebo něj jsem dostal další kus výstroje, jakousi koženou vestu. Pak jsem si zašel za nějakým čípkem co se po mně sháněl. Dostal jsem od něj nové gaťata. Super. Pak jsem si zase došel k Payonovi, který mi dal řadu zprdů, toť zaprvé a zadruhé mi dal zepár elíků a luk a šípy. Do třetice i úkol, abych zase zašel za Ryanbandem. Ten mi dal rukavice a poslal mě do terénu. Ale na boty mi zapomněli! Hajzli! Tak jsem teda vyšel do terénu. Kuknu do mapy a koukám, že přede mnou je jakási otevřená pláň. Dobroš, tam stejně musím jít. Došel jsem tam a co nevidím. Pláň je plná jakých si Pum(teda, aspoň tomu tak říkaj). Snad nejsou agresivní. Vkročím a nic. Jsou úplně krotké. Nu což, mám za úkol dojít k jakémusi řízkovi Remngsovi. Dal mi za úkol sundat 3 pumí mladé. Na pomoc mi dal knihu se všelajkýma fintama pro boj a přežití. Zjistil jsem, že pár základních věcí umim. Remings mi vysvětlil, že ostatní se odemnkou s vyššími zkušenostmi. Nuže dobrá. Můžu střílet z luku, šermovat a mám nějaký tichý útok či co. No nic naplat. 3 malé pumy sundat musim. Dalo to celkem zabrat, Remings mi pak řekl, ať vyjdu kopec nad ním a pormluvím si s mnichem Salissarem. Došel jsem, dostal další elíky a úkol ať sundám z velkých pum kožu na boty. Hurá, konečně kompletní! No, dal jsem 5 ks kůže Remingsovi a ten mi z toho zrobil boty. Pak mi řekl, ať dojdu do horského údolí, hemží se to tam vlkodlaky. Řekl mi, že až dojdu na rozcestí s dřevěným panákem, mám se vydat směrem vlevo. Uposlechl jsem a vydal se na cestu.
Jak to dopadne? To se dozvíte příště