Červenec 2011

Enrage

31. července 2011 v 9:26 | Strejda Jožo xĐ |  Mí výtvory
jméno: Enrage
věk: 17 let
útoky založeny na: zemi, kameni, gravitaci
Popis: Enrage je svalama skupiny. Vyniká brutální silou, výškou a útoky, ale moc mu to nemyslí. Do výšky pobral hodně. Je skoro vysoký, ne-li vyšší o kousek než Till. Jako jedinný ze skupiny dokáže přivodit apokalypsu. Je na svoji sílu hrdý, a rád díky ní nabízí své služby. Dokáže se snadno rozzuřit(odtud jeho jméno), ale většinou je klidný a kamarádský. V boji se zaměřuje na přímý útok a spoléhá opět na svoji sílu, věrnou palici, se kterou se umí pěkně ohánět, a odolnost vůči některým útokům.

útoky podle pořadí fotek:
ČJ: Kamenná pěst
AJ: Stone fist
obtížnost: 2/10
popis: jeden ze základních útoků země a kamenu. Enrage si obalí ruku kameny a pak sní dokáže napáchat značnou škodu.

ČJ: zemětřesná palice
AJ: Quake mace
obtížnost: 5/10
popis: Enrage bouchne svojí palicí do země tak moc, že začne celá praskat.

ČJ: Koule gravitace
AJ: Gravity ball
obtížnost: 30/10
popis: Enrage vyvolá kouli z gravitace, která začne rvát kusy země. Kolik kusů má koule vyrvat kontroluje Enrage sám. Umí s tím i přivodit apokalypsu.

ČJ: Dupnutí
AJ: Stomp
obtížnost: 6/10
popis: Enrage, díky své ohromné síle dupne, že začne praskat země. Je to na principu zemětřesné palice, akorát že je to silnější(teda pokud Enrage nemá svoji palici{zbraň, hlavu má furt :D })

ČJ: Bahenní skluz
AJ: Mud slide
obtížnost: 8/10
popis: Enrage vyvolá ze země bahno, a pak ho pošle na nepřítele. Může ho zpomalit, oddálit, a nebo zavalit.

ČJ: Kamenné brnění
AJ: Stone armor
obtížnost: 4/10
popis: Lehká technika. Enrage se jenom obalí kameny, kromě jeho očí. Ve spojení s Kamennou pěstí je jako pochodující atomovka.

Poslední fotka je porovnání s Tillem.

psaný 4Story díl 5. Vlkodlaci

29. července 2011 v 9:48 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Tak, po dlouhé době sem zase něco přidávám. Až se mi aktualizují fotky na Bricku, tak budou aj výtvory.

Dostal jsem hned dva úkoly. Jeden z nich byl od uřvance Payona, abych zašel za nějakým Breecherem. Druhý byl od Gustava, abych vyřídil zepár vlkodlaků a jejich vůdce Kuya(a že mi ten chuj dal nakonec zabrat) v oblasti za táborem gnolů. Breecher počká. Tak jsem se opět vydal přes tábor gnolů do menšího údolí. Zprvu jsem narazil opět a zase na pumy a medvědy. Naštěstí byli krotcí, takže cesta šla dobře. Pak jsem došel na malou oblast s kopcem velkým jak prase. Pobíhalo tam pár vlků a vlkodlaků. Na vršku toho kopce jsem zahlédl Kuya. Jakmile jsem vstoupil na jejich teritorium, hned se na mě vrhli. A sakra! No co, pobít je musím, stejně to mám součástí úkolu. Po několika chvílích(a pár vypitých elixírech) jsem vlkodlaky nakonec sundal. Pak jsem se vydal na Kuya. Ten chuj měl s sebou ochranku- jednoho vlkodlaka. Samotný Kuyo vypadal jako velký problém. Není pochyb, že ho mám sundat. Ohlédl jsem se a zahlídl jakéhosi kněze, co si šel nejspíš zaexpit. Požádal jsem ho o pomoc. Ku podivu nebyl proti. Zneviditelnil jsem se a vyškrábal se za Kuyem. Ze zadu jsem ho začal rubat do zad. Pak jsem je odlákal z kopce dolů, kde už čekal ten kněz. Hned začal rubat do Kuyovy ochranky, sem tam léčil mě(sebe nepotřeboval, protože kolem toho vlkouše pobíhal do kolečka) a pak mi pomohl s Kuyem. Jakmile padl k zemi, měl jsem úkol hotový. Poděkoval jsem mu a valil si to do Kuznezu za Gustavem. Dokočil jsem úkol, dostal zepár mincí a expů a vyběhl jsem z kopce u Oktopa a vydal se na směr do prava. Tak jsem potkal modré monstra, kterým zdejší říkal gremlini. Ignoroval jsem je tak, jak oni ignorovali mě. Pak jsem doběhl do menší chatky a hodil řeč s Breecherem. Ten mi pak zadal úkol. Podrobnosti pak zase příště.

Ty vole na kole!!

24. července 2011 v 19:28 | Strejda Jožo xĐ |  Problémy,připomínky atd...
Ty vole na kole. Já v tom novém vkládání obrázků mám ale kurva bordel! Dokaď se s tím nějak nenaučim, tak se článek o Enrageovi trochu spozdí. Salut

Tillosch, Briarios, Alencar

13. července 2011 v 21:57 | Strejda Jožo xĐ |  Mí výtvory
Tak, udělal jsem si vlastní výtvory(budou možná další) a asi budu vést vlastní sérii. Předem se omlouvám za velikost fotek. nevím jaké budou

Začnem abecedně.

Alencar
věk: 15 let
útoky založené na: rostlinách
popis: Alencar je doslova a do písmene Pralesník. Ostatní ze skupiny ho tak škádlivě popichují. Bez něj by ale byli ztraceni. Je to šašek skupiny. Neustále se snaží získat pozornost Eliky(hádám, že brzo bude). Jeho útoky jsou založené na rostlinstvu. Dokonce i tak, že ostatním členům dodává jídlo ze svých schopností. Dokáže komunikovat se zvířaty, všemožně je krotit a chytat. Chytá i své nepřátele. V boji se zaměřuje na podporu a zálohu. Jeho zbraněmi jsou dva krátké meče, které může utvořit ve štít a plazmový štít implantovaný do levé ruky.
Foto:

ČJ:Plazmový štít
AJ: Plasma shield
obtížnost: 3/10
popis: Alencar si zformuje meče do štítu a pomocí plasmy ve svém těle kolem sebe, nebo štítu utvoří zelenkavou, neprostupnou hmotu. Účinné

ČJ: šlahoun
AJ: vine
obtížnost: 1/10
popis: Jeden ze základních útoků Matoranů rostlin(plant life, okiš?). Alencar ze svého štítu v ruce vystřelí šlahoun, který může použít jako bič, nebo lano. Může ho i různě vylepšit.

ČJ: Uvolnění džungle
AJ: Jungle release
obtížnost: 20/10
popis: Jeden z nejtěžších útoků, který Alencar vlastní. Po zabodnutí svých mečů do země začnou vystupovat malé stonečky, které nakonec vyrostou v pole tvrdých stromů, různě se křížících. Alencar tak může protivníka zastavit, chytit nebo dokonce i zabít


ČJ: jídlo xĐ
AJ: food
obtížnost: 0,5/10
Popis: Alencarovi z ruky jednoduše vyroste něco k snědku, třeba jako tahle paprika

ČJ: štít rotoru
AJ: Shield of rotor
obtížnost: 1/10
popis: Alencar rozročí svůj štít v ruce

Vítězná póza
Hláška: ,, Kura já mám takovej hlad, že bych začal jíst i svoje šlahouny. ''

Briarios
Věk: 15 let
Útoky založené na: Vodě, ledu, vzduchu
Popis: Briarios do výšky sice moc nepobral, zato je nejmoudřější a nejchytřejší z celé grupy. Nemá žádné zbraně. K čemu? Drápy a zuby mu stačí. Tím, že je částečně proměněn ve zvíře, převážně vlka, zvýšily se jeho schopnosti. Dokáže psát, číst a mluvit starověkým jazykem. Je taky skvělý taktik. Často ho popadají záchvaty zuřivosti, zvířecí choutky a lovecké instinkty. I přesto, je nepostradatelným členém
Foto:

Poloha lovce

útoky:


ČJ: Tajemný vlčí řev
AJ: Mysterious roar of wolf
obtížnost: 9/10
Popis: Briarios se pořádně nadechne a poté z plných plic zařve tak, že se borti skály, třese zem a přehlušuje to ostatní zvuky. Je to velice náročné, protože po použití tohohle útoku Briarios ztratí na týden hlas, takže může vydávat jenom zvířecí zvuky(vrčení, kňučení, dokonce i štěkání{přece jenom je to vlk})


ČJ: Instinkty Predátora
AJ: Instincts of a predator
obtížnost: 5/10
popis: Briarios nabude vyzáži predátora. Zlepší se mu smysly a fyzické zdatnosti(rychlost, síla, výdrž a odolnost). Také se stane hodně agresivním, skoro až toužícím po krvi a roztrhaných tělech(sadista jeden :D)


ČJ: vodní vlna
AJ: Water wave
obtížnost: 1/10
popis: Klasická vodní vlna. Co dodat?


ČJ: Rotace ledu
AJ: Rotation of Ice
obtížnost: 4/10
popis: Brioš(jak mu přátelé říkají) si obalí drápy ledem, a pak za pomoci vzdušné moci se roztočí, takže vypadá jako mini modré tornádo

Vítezná póza

Hláška: ,, Jakmile se ti dostanu k tělu, končíš! ''


Tillosch
Věk: 16 let
útoky založené na: Ohni, lávě
popis: Tillosch je vůdce. A nechce to dělat. Rozkazů moc nemá, plánů taky moc ne, jedinné co má je smysl pro čest a povinost. Dokáže uklidnit rozbouřený dav, nebo svůj tým. U svého týmu to většinou řeší, že nepomohou-li slova, pomůže násilí. Věšinou ťafka a je vymalováno, jak sám říká. Pokaždé zvládne tým udržet po hromadě, i přes největší spory. V boji se spoléhá na svou ohnivou vůli, silné útoky a svou znalost a zkušenosti. U něj není schopné projít dívčí čtvrtí v klidu(u Brioše taky ne).

Foto

Konstrukce, i když tak toho moc vidět nebude(asi, já mám celkem tmavý obraz)

Skilled Swordsman


Skilled hand-to-hand fighter-názorně předvádějící jeho Mawashi-geri


Skilled marksman


Owner of Volo-Lutu

útoky


ČJ: Ohnivé tělo
AJ: Body of fire
obtížnost: 7/10
popis: Ochranný ohnivý štít kolem Tillosche. Může také použít sílu do meče, zvýšit tak jeho hodnotu a sílu útoku


ČJ: Dračí vlna
AJ: Dragon Lava wave
obtížnost: 8/10
popis: ohnivá(chcete-li lávová) vlna, podporovaná řevem draků, proto ten název


ČJ: Koule magmatu
AJ: Magma ball
obtížnost: 9/10
popis: Till(zkráceně) položí ruku na zem a ze samotného nitra země vytáhne obří magmatickou kouli. Velikost si určuje podle síly nepřátel


ČJ: Hněv draka
AJ: Rage of a dragon
obtžnost: 6/10
Popis: Tillovy ruce a chodidla vzplanou, zvýší se jejich síla a poškození při úderu. Také se Till začne pohybovat velmi rychle.

Vítězná póza


Hláška: ,, Jdem na to! ''

psaný 4Story díl 4. Gnolové

5. července 2011 v 19:13 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Od Prull/a jsem dostal úkol, abych jí/mu(kurde, kdy už konečně prokáže svoje pohlaví?!) sehnal gnolské meče. Řekl/a mi, že jejich tábor je za pevností přes řeku. Musel jsem to obejít. Po cestě mě požádal i felin jménem Rupeh, jakýsi sochař. Chtěl, abych mu sehnal sochu císařovny, jinak ho čeká trest. Co dělat? Dostanu expy a keše. Projdu přes most a vidím podivné psy, či co to má jako bejt. Zkusím na jednoho strážního zaútočit. Sundám ho a vidím, socha císařovny a jeden ze sedmi gnolských mečů. To musí být ti gnolové o kterých mluvil/a Prull. Sundám dalších 6 strážních a pádím za Rupehem a Prull/em. Pak dostanu od obou další úkol. Pak na mě ale houkne panoš Orlando. Chce, abych sundal zepár Kunyaů(jak se jim říká) a jejich šéfíka Iku. Vydávám se tedy stejnou cestou do tábora. Postupuju ale dál. Na cestě do hlubší části tábora narážím na Buřiče Kunyaů, ze kterých mi padají čáasti rozbité sochy. Pak postupuju dál. Posundávám další Gnoly, získávám zmrzlou vodu(nebo rozpouštědlo? Co je u baráku na kopci, ne u Iky). Dorazil jsem před samotného Iku. Ten byl alespoň klidnější, než ti, se kterýma jsem se utkal dřív. Ze začátku solím šípy. Pak přebírají úlohu drápy. Díky výstroji z kozí kůže mi Ika neudělá nějakou vážnější škodu. Později získávám Ikovou zprávu(on se naučil psát? Kdo ho učil? Samotnej Ruard Lopesa?). Poté se vracím do Kuznezu, dokončuji úkoly, a další dostávám. Jaké, to uvidíte nabudúce

Dneska celkem krátké.