Srpen 2011

Zombie město

30. srpna 2011 v 19:13 | Strejda Jožo xĐ |  4Story
Zajímavý to pohled


Maras, co?

Elika

1. srpna 2011 v 19:49 | Strejda Jožo xĐ |  Mí výtvory
Jméno: Elika
věk: 15 let
útoky založené na: blesku
popis: Elika je jedinný čeln ženského pohlaví v týmu, a taky jedinný medic. Z pohledu ostatních je taky neuvěřitelně hezká(není pochyb že s ní Till chodí xĐ), že ji zrazu podlehl Dekar, který ji chtěl(z jeho slov ji musel mít). Časem byla podplacena(nebo spíš přinucena technikou) aby milovala Dekara. Nakonec byla svědkem souboje Tilla proti Dekarovi a pak opět otevřela své srdce Tillovi.

útoky podle pořadí fotek:

ČJ: Léčení
AJ: Healing
obtížnost:1/10
popis: Název odpovídá za vše, jenom, že je to jedna z nejzákladnějších technik.


ČJ: Bleskový styl
AJ: Lightning style
obtížnost: 2/10
popis: Elika si obalí ruce a nohy bleskovou energií a s tou pak bojuje. Rány jsou pěkně tvrdé a dost to bolí(zdroj: Alencar).ČJ: Osvětlení
AJ: Illumination
obtížnost: 1,5/10
popis: klasikcé osvětlení. Elika a Tillosch jsou asi jedinní, kdo to svedou.


ČJ: Blesk z čistého nebe
AJ: Clear skies thunderbolt
obtížnost: 25/10
popis: Ačkoli název tomu nenapovídá, Elika dovede vyvolat tenhle blesk za jakéhokoli počasí. Elika nejdříve vystřelí porud blesku do nebes a pak k zemi vyšlehne obrovský blesk, který se postupně zvětšuje a může sejmout i svého uživatele.


Poslední dvě fotky jsou Milostný páreček a Eličina vítězná póza

Hláška: ,, Alencare, neštvi mě, nebo si na dva měsíce nesedneš! ''

A jak to nakonec bylo s Dekarem?
S Dekarem se tým poprvé setkal v jednom městě, kde se jenom potuloval. Celou dobu je sledoval, až nakonec podlehl Eličinému půvabu, že nakonec vymyslel přepadení. Byl s nima po tři týdny kdy vymýšlel plán, jak získat Eliku. Navenek se dělal velkým machrem, ale ve skutečnosti byl strašpytel. Když tým přelézal hory, potají přeřízl Tillovi lano, zatím co ho Briarios táhl. Poté ho všichni podezřívali, až na Eliku, která byla pod vlivem Dekarovy techniky, ale na Tillův příkaz jí nikdo nesměl ublížit. Později Till vyzval Dekara na samostatný souboj, na který už Elika později dorazila. Till z Dekara vymlátil soustředění na techniku ovlivnění. Poté co to Dekar zjistil, začal Tilla napadat takovými komby, že Elika musela zasáhnout. Zachránila Tillovi život, který Dekara nakonec poslal na onen svět.